CTM

CTM Online je virtuální střední škola, ve které studenti v semestrálním režimu studují předměty dle vlastního výběru. Online kurzy fungují kdykoli a kdekoli, stačí připojení k internetu a touha se vzdělávat v oboru, ve kterém vidí svou budoucnost.

V našich kurzech dbáme na individuální přístup, maximální lektorskou podporu a detailní zpětnou vazbu. V nabídce máme přes 100 online kurzů v angličtině nejrůznějšího zaměření. Od IT po tvůrčí psaní. Středoškoláci se tak mohou setkat s látkou sahající až k prvním ročníkům vysoké školy.

Naše kurzy se mohou chlubit extrémní mírou dokončení (90 – 95 %) oproti běžným online kurzům MOOC. Motivovaní studenti se zájmem o konkrétní obor díky kurzům získají velkou výhodu v akademické dráze i budoucí praxi. A v neposlední řadě nedocenitelné znalosti odborné angličtiny, online vzdělávání a samostudia.

CTM jako nezisková organizace vznikla na míru studentům, kteří potřebují individuální a flexibilní přístup ke vzdělávání. Online řešení poskytuje jedinečnou vzdělávací zkušenost všem dětem od druhého stupně základních škol či víceletých gymnázií po maturanty, a to vždy tak, aby bylo respektováno jejich vlastní učební tempo a chuť se vzdělávat v oboru, který je baví, a přitom se výrazně zlepšit v angličtině.

https://www.ctm-academy.cz/online

Pavel Jiříkovský, 3. A, kurz Introduction to Programming in Scratch (jaro 2019)

Studenti v programu CTM online ve školním roce 2020/2021

Jiřikovský Pavel (4.A)  – IT

Káňová Ema (4.A) – Biologie

 

Studenti v programu CTM online ve školním roce 2021/2022

Jiřikovský Pavel (5.A)  – IT

Káňová Ema (5.A) – Biologie

Káňa David (3.A) – IT

 

Jiřikovský Pavel absolvoval AP zkoušku.

Studenti v programu CTM ve školním roce 2022/2023

Káňová Ema (6.A) – Biologie

Káňa David (4.A) – IT