Dnes v angličtině pečeme!

V úterý 24. 3. 2015 se skupina angličtiny 1. A s paní učitelkou Dubčákovou rozhodla, že si svou vyučovací hodinu zpestří, a to tak, že pár lidí včetně paní učitelky uvaří či upeče nějakou dobrotu, která je typická pro Velkou Británii nebo Ameriku.

První dobrotou, kterou jsme ochutnali, byly „cookies“ od Marušky, která pekla o týden dřív, ale to vůbec nikomu nevadilo a nám všem moc chutnalo. Podle mého názoru se sušenky Marušce moc povedly. O týden později přišla řada i na nás ostatní.  Moc jsem se těšila, a tak už o víkendu nastaly přípravy.

V úterý byla hodina angličtiny ve sborovně, každý, kdo vařil, donesl svůj pokrm a pustili jsme se do mlsání. Vše bylo moc dobré. Ale mně osobně nejvíc chutnal slaný koláč paní učitelky. Ten byl opravdu super! U jídla jsme četli anglicky naše recepty, které jsme posílali na e-mail paní učitelky, a příjemně se tím bavili.

Tahle hodina byla hodně  povedená a myslím, že se všem určitě líbila. Moje kamarádky i já jsme rozhodně moc rády, že paní učitelka měla tak úžasný nápad!  Děkujeme!

Jolana Tupá, 1. A