Florbalistky z ivančického gymnázia

Dne 10. 1. 2018 se děvčata zastupující gymnázium Jana Blahoslava Ivančice vydala na florbalový zápas, který se konal na Gymnáziu TGM Zastávka. Při cestě na místo určení na nás čekala „krásná“ rozcvička v podání schodů a parku. Jakmile jsme dorazily na místo, šly jsme si najít šatnu, převléct se a připravit se na zahájení, které bylo naplánováno na devátou hodinu dopolední.

V prvním zápase jsme remizovaly, další zápasy pro nás skončily dvěma prohrami a jednou výhrou. V každém zápase byly poznat tahouni ze 4. a 3. ročníků. Díky nim jsme se držely po celou dobu zápasů. Ale nejlepší hráčkou zápasů byla Áďa, která hrála až do roztrhání svého těla. Právě jí patří největší poklona! Také nesmíme zapomenout zmínit naši brankářku Verču, která chytala naprosto fantasticky, přestože to byla její premiéra.

Nicméně cílem tohoto zápasu bylo, aby maturantky předaly žezlo děvčatům z 1. ročníku. Děvčatům ze čtvrťáku bychom chtěli moc poděkovat a popřát jim hodně štěstí u maturity a u přijímaček na vysokou školu. Největší dík patří paní učitelce Kulašové, která sestavila tým a i v těch nejhorších momentech v nás stále věřila a podporovala nás.

Na závěr bychom chtěly říct, že jsme sice nezvítězily, ale hlavní bylo, že jsme se zúčastnily, bojovaly srdcem a hrály pro zábavu a krásné vzpomínky na tento den.

Kristýna Jelínková 1. C