Okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů 2023

22. března se žáci primy, sekundy, tercie a kvarty zúčastnili okresního kola olympijského víceboje, které se konalo v ivančické sportovní hale. Více než 200 jednotlivců a 8 družstev soutěžilo v pěti disciplínách: trojskok, skok přes švihadlo, kliky, hod medicinbalem a dribling.

Nejúspěšnější v kategorii jednotlivců byla Darina Žďárská (1.A), která vybojovala krásné 1. místo, a Denisa Stachová (3.A), která se ve své kategorii umístila na 2. místě. Obě dívky tak postupují do krajského kola soutěže. Velmi dobře se umístily i Kristina Feithová (1.A) a Jolana Chmelíčková (4.A), které v kategoriích dívek dle ročníků narození obsadily 3. místa.

Naši školu reprezentovalo i družstvo žáků narozených v roce 2009 – 2011, jehož členové Jana Burešová (3.A), Simona Evstafeva (2.A), Nina Pavloušková (2.A), Matouš Heřman (2.A), Leonard Mokrý (2.A), Kristina Feithová (1.A), Filip Heřman (1.A) a Michal Konečný (1.A) vybojovali naší škole výborné 2. místo a také postupují do krajského kola soutěže, které se uskuteční 23. května na atletickém stadionu AC Moravská Slavia v Brně.

Všem žákům moc děkujeme za reprezentaci školy a těšíme se na další podobné akce.